Belfort Habitbukser

Fra: 1.400,00kr.

Klassiske habitbukser med paspolerede baglommer.
Man får et skarpt look til både fest og hverdag.

Vælg helt selv metervaren og farven, læs mere HER.

DESIGN
• Stiplet Gummi indlægsmateriale i linningen, så skjorten bliver hvor den skal
• To paspolerede baglommer med knap
• To skrålommer på siden
• Bredere vidde end vores normale design
• Påsyet knapper til seler
• Metalspænde i siden til regulering af taljevidden

MATERIALE
• Vælg mellem vores forskellige metervarer, klassisk uld, stretch og uld/stretch blandinger, fra diverse steder i verden.

RÅD OM PLEJE
• Kun kemisk rensning

Belfort Habitbukser

Kom i mål!
Str.4446485052545658
Talje8084889296100104108
Hofte102,4106109,6113,2116,8120,4124127,6
Lårvidde6365676971737577
Fodvidde41,24242,843,644,445,24646,8
Benlængde103,5106108,5110112113,5115116,5
Kategori: