Tony Habitbukser

Fra: 1.400,00kr.

Figursyet habitbukser med paspolerede baglommer.
Man får et skarpt look til både fest og hverdag.

Vælg helt selv metervaren og farven, læs mere HER.

DESIGN
• Stiplet Gummi indlægsmateriale i linningen, så skjorten bliver hvor den skal
• To paspolerede baglommer med knap
• To skrålommer på siden
• Bredere fodvidde end vores normale design

MATERIALE
• Vælg mellem vores forskellige metervarer, klassisk uld, stretch og uld/stretch blandinger, fra diverse steder i verden.

RÅD OM PLEJE
• Kun kemisk rensning

Tony Habitbukser

Kom i mål!
Str.4446485052545658
Talje8084889296100104108
Hofte100,4104107,2111,2114,8118,4122125,6
Lårvidde5961636567697173
Fodvidde43,24444,845,646,447,24848,8
Benlængde103,5106108,5110112113,5115116,5
Kategori: